logo

Referencje

Nasze Referencje

opinie klientów o studio baptismo

Poświęć chwilę, żeby przeczytać kilka słów o tym co nasi dotychczasowi klienci napisali o naszej współpracy podczas chrztu ich dzieci.

Zapisz

Zapisz

Barbara & Mateusz

Chrzest Tymoteusza - 05.01.2020 - Kielce

"Bardzo polecamy fotografie wykonywane przez Studio Baptismo podczas tak ważnego wydarzenia, jakim jest chrzest święty. Oddają one tą wyjątkową atmosferę, jaka miała wtedy miejsce. Mają głęboki klimat, nie są sztuczne i bez wyrazu. Podoba nam się również to, że zostały uchwycone emocje, ważne chwile i różne detale, takie jak chrzcielnica, paschał, zdjęcia grupowe, no i piękne minki dziecka :) Współpraca z Panem Marcinem jest bezproblemowa i przebiega w miłej atmosferze. Dużym plusem jest możliwość dopasowania wybranego pakietu do własnych potrzeb."

fotograf chrzest kielce

Pani Ewa

Chrzest Grzesia - 01.04.2018

"Zdecydowanie polecam! Zdjęcia z Chrztu wyszły piękne i wzruszające. Pan Marcin ma niesamowite wyczucie chwili i potrafi uchwycić wyjątkowe momenty. Jest również bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem, wiec współpraca z nim to sama przyjemność."

Pani Marlena

Chrzest Neli i Natana - 07.07.2018

"Z czystym sumieniem mogę polecić Studio Baptismo wszystkim rodzicom, którzy chcą aby ten ważny dzień został uwieczniony na rewelacyjnych zdjęciach. Pan Marcin to bardzo miły, kulturalny człowiek, ktory potrafi uchwycić najważniejsze momenty. Zdjęcia naszych bliźniaków zachwyciły cała rodzinę!"

Pani Dominika

Chrzest Mai - 11.11.2018

"Gorąco polecam!!! Zdjęcia z Chrztu Mai wyszły przepięknie! Efekt niesamowity! Pan Marcin to bardzo miły i komunikatywny człowiek, który doskonale zna się na tym co robi. Niespotykany termin chrztu również nie sprawił mu żadnego problemu. Jeśli pojawi się kolejna okazja na uwiecznienie cudownych chwil, z pewnością będziemy chcieli obok siebie mieć Pana Marcina:) Pozdrawiamy Dominika, Piotr i Maja."

Pani Agnieszka

Chrzest Miłosza - 14.10.2018

"Współpraca ze Studiem Baptismo była od początku do końca bez zarzutu. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta a przy tym zawsze miły kontakt pozwoliły przeprowadzić udaną sesję zdjęciową i dało piękne efekty oraz wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Szczerze polecam!"

Pan Rafał

Chrzest Igi- 14.10.2018 - Warszawa

"Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta oraz perfekcyjny kontakt to dewiza Studio Baptismo. Wybór fotografa na Chrzest dziecka to sprawa niełatwa, w naszym przypadku była efektem przejrzenia w Internecie wielu różnych portfolio. Zdjęcia wykonane przez Pana Marcina urzekły nas umiejętnością uchwycenia tej jednej chwili, niepowtarzalnym klimatem. I takie też okazały się w rzeczywistości. Gorąco polecamy!"

fotograf na chrzest warszawa

Pani Wiktoria

Chrzest Patryka - 18.11.2018 - Kraków

"Pan Marcin to wspaniały fotograf, otwarty na wszelkie propozycje i pomysły, oryginalny, spokojny oraz kontaktowy, co bardzo ułatwia współpracę. Cierpliwy w pracy z dziećmi. Polecamy każdemu kto chce mieć piękne zdjęcia swoich pociech."

fotograf na chrzest warszawa

Pani Agnieszka

Chrzest Zosi - 20.07.2019 - Busko-Zdrój

"Bardzo polecam zdjęcia wykonywane przez studio fotograficzne Baptismo . Pełen profesjonalizm. Dbałość o szczegóły i duże pokłady wyrozumiałości dla wymagającego klienta! :)"

fotograf na chrzest busko zdrój

Klaudyna & Marco

Chrzest Timothy'ego - 28.07.2019 - Kielce

"Świetne zdjęcia i pełen profesjonalizm :) Bardzo polecam!"

fotograf chrzest kielce

Poznaj naszą ofertę!

Zachęcamy Cię do zapoznania się naszą ofertę na reportaż z chrztu. Jeżeli będziesz potrzebować więcej informacji na temat oferty lub współpracy z nami, prosimy daj nam znać.